درباره ما

افزایش رایگان باردید سایت و وبلاگ
افزایش-رتبه-سایت-در-گوگل
افزایش رتبه سایت در الکسا
افزایش رتبه سایت در گوگل,
تبادل لینک اتوماتیک ، افزایش پیج رنک ، افزایش رتبه الکسا، افزایش رتبه گوگل و ...
رنک یا رتبه سایت در موتور جستجوی گوگل بصورت عددی بین 0 تا 10مشخص می گردد و هر چه این عدد
افزایش چشمگیر رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل خواهد بود
پس هرچه سریعتر برای بالابردن بازدید و رتبه وبلاگ وسایت خود در گوگل و الکسا ثبت نام کنید
شما از این قسمت کاملا رایگان برای افزایش ترافیک خود لینک ارسال می کنید
همین امروز امتحان کنید فردا دیر است
ایجاد کننده وبلاگ : علی مباشر امینی

این صفحه را به اشتراک بگذارید
السلام علیک یا امامزاده سیدعلی کیا(ع) لیالمان


کلمات کلیدی

ارسال مطلب توسط علی مباشر امینی در تاریخ 1393/01/18, 10:41 ب.ظ


راهکارهایی برای بهینه سازی وب سایت

سال 2012، سالی با تغییرات فراوان و ملموس برای سئو و مدیران سایت‌ها بود. گوگل الگوریتم‌های جدید خود را در جست وجو به کار برد و خیلی از سایت‌ها دچار مشکلات فراوانی در بهینه سازی و رتبه خود در موتور‌های جست وجو شدند. اکثر سئو کار‌های با تجربه، سال 2012 را سال سختی دانستند.



on- site seo

به فاکتور‌های منتهی می شود که بر روی سایت شما تاثیر دارند و از محدوده سایت شما خارج نمی شوند.

ساختار آدرس

آدرس مطالب، یکی از فاکتور‌های مهم در بحث بهینه سازی هستند. آن‌ها را جدی بگیرید و حتما آن‌ها را بازنویسی کنید. سیستم‌های مدیریت محتوا، به صورت خودکار این آدرس را برای شما می نویسند، اما بهتر است که کلمات کلیدی را در آن‌ها به کار برید و از نوشتن آدرس‌های طولانی خودداری نمائید.
 

تگ‌های Heading

چندین سال است که تگ‌های H، یا سربرگ از اهمیت بالایی در بحث بهینه سازی سایت‌ها برخوردارند. با این تگ‌ها، می توانید به موتورهای جست وجو بفهمانید که این جمله، از اهمیت بالایی از نظر شما برخوردار است.
 

کلمات مترادف و مرتبط

سعی کنید کلماتی را درون متن خود به کار ببرید که میدانید نه کاربر را آزار میدهد و نه به ورودی شما از موتور‌های جستجو آسیب می رساند. از مترادف‌ها درون متن خود استفاده کنید تا متن خوبتان به دست تمامی‌جستجو کنندگان برسد.
 

تصاویر

تصاویر یکی از فاکتور‌های مهم در on page هستند. از تصاویر استفاده کنید و برای آن‌ها alt و title تعریف کنید تا موتور‌های جستجو بفهمند که این تصویر در رابطه با چه چیزی است. از کلمات کلیدی در alt تصاویر استفاده کنید و آنها را به صفحه مادر لینک کنید. در استفاده از کلمات کلیدی در توضیحات تصاویر زیاده روی نکنید و فقط مرتبط ترین آنها را به کار ببرید.
 

استراتژی‌های کلمات کلیدی قدیمی ‌را دور بریزید

نیازی نیست که حتما چندین بار کلمات کلیدی را به کار ببرید، حتما از 6 درصد چگالی کلمات کلیدی پیروی کنید. محتوا را با ذهنیت این که دارید برای کاربر می نویسید، بنویسید نه صرفا برای موتو‌های جستجو. موتور‌های جستجو بیشتر به کاربر اهمییت می دهند و دوست دارند تا کاربر به نتیجه مورد نظر و دلخواهش برسد. به کار بردن کلمات کلیدی داخل پست را فراموش نکنید، اما با کلمات کلیدی هم، مقاله خود را به اسپم شبیه نکنید.
 

کاربرانتان چه کسانی هستند؟

مطمئن شوید که می دانید کاربرانتان دقیقا چه کسانی هستند و به چه چیز‌هایی نیاز دارند. بعضی از سایت‌ها برای یک عده خاص می نویسند. پس شما هم همین کار را بکنید!، باید بدانید که خواننده‌های سایت تان مثلا سطح علمی‌ بالایی دارند یا پایینی که سطح مقاله خودتان را با سطح علمی‌آنها هماهنگ کنید. گوگل شرکت بزرگی است و مسلما می داند که مثلا این محتوا به درد کاربر خورده است یا خیر (بر طبق فرضیات) پس کاربران را با هم ترکیب نکنید و قشر خاصی را انتخاب کنید.
 

ویدئو

ویدئو‌ها، یکی از پرمخاطب ترین بخش‌های سایت‌ها هستند.کاربران ویدئو‌ها را بر متن ترجیح می دهند. سعی کنید هر از چند مدت، یک ویدئو در موضوع کاری خودتان در سایت تان منتشر کنید. ویدئو‌هایتان را در آپارات و یوتیوب منتشر کنید، اما در سایت خودتان حتما لینک دانلودش را قرار دهید. کاربران ویدئو‌ها را نزد خود نگه می دارند و میتواند این بحث، کاربران را دوباره به سایت شما بکشاند.
 

راه را دور نکنید!

موتورهای جستجو باید نتایج مرتبط و به درد بخور را به کاربرانشان به نتایج درآورند. در غیر این صورت آنها را از دست می دهند. پس سایت خود را پیش موتور‌های جستجو معتبر کنید و هرگز نگذارید که با شما مثل یک اسپم برخورد کنند. اگر محتوای مورد نظر کاربر را دارید، پس بگذارید او به راحتی به هرچه می خواهد دست بیابد، نه این که لقمه را دور دهانشان بچرخانید.
سعی کنید که باز هم این توصیه را جدی بگیرید و کاربران را در اولویت قرار بدهید نه موتورهای جسجو را. شاید موتور‌های جستجو، الگوریتم‌هایی دارند که می فهمند شما برای کاربران کار می کنید یا موتور‌های جستجو.
 
منبع : www.irseo.com






آمار بازدید

تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :



صفحات سایت



نظرسنجی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic